Najlepsze damskie smartwatche (w przystępnej cenie)

Tagi: Wybór najlepszych | Damskie | Smart

26.9.2022 | 4 MIN

Ten najmądrzejszy, najlepszy, najpiękniejszy i w cenie do 1000 zł. Rozkaz brzmiał jasno! Nie będziemy niepotrzebnie zwlekać i przejdziemy od razu do zestawienia cenowo przystępnych smartwatchów damskich.

W tym artykule ograniczyliśmy się do sumy tysiąca złotych, ale mamy też artykuł, w którym pozwoliliśmy sobie na zestawienie bez ograniczania cen.

Najlepsze damskie smartwatche
31.10.2022
Najlepsze damskie smartwatche

Garmin Venu SQ – Sportowa dusza w kwadratowej kurteczce

Kwadraty są teraz bardzo modne, nie ma co do tego wątpliwości. Ten trend prawdopodobnie zapoczątkował Apple, ale Garmin nie mógł być daleko w tyle i zaoferował model Garmin Venu SQ, który od razu posiada kilka głównych atrybutów - podoba się, jest kwadratowy, inteligentny i w bardzo przystępnej cenie.

Venu SQ ma nie tylko kwadratową kopertę, ale także ogólną koncepcję tego modelu - ponieważ działa na granicy sportu i inteligencji. Sportowe wnętrze (zarówno funkcjonalne, jak i wyposażone w czujniki) doskonale równoważy miejskie funkcje, takie jak płatności zbliżeniowe. Jeśli dopłacisz kilkaset złotych za wersję Music, możesz mieć również odtwarzacz muzyki, który obsługuje usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Spotify.

Moglibyśmy też powiedzieć, że ten model ma pięciodniowy czas pracy baterii, dobrze zaprojektowany wyświetlacz LCD czy rozsądne wymiary nawet dla drobnych nadgarstków, ale pisanie o tym byłoby zupełnie niepotrzebne. Najważniejsze, że ten zegarek jest kwadratowy, ładny i całkiem sprytny!

Zalety i wady tego modelu to:

kwadratowy nowoczesny design
funkcje sportowe typowe dla Garmina
wersje z odtwarzaczem muzyki i bez

ekran dotykowy może być trochę irytujący podczas uprawiania sportu

Amazfit GTR 3 – Rozmiar ma znaczenie

Na miłość boską! Zegarek ma średnicę 46 milimetrów, co zrobiłaby kobieta z takim gigantem? Ale średnica to jeden z głównych powodów, dla których ten zegarek jest tutaj. Wiele kobiet woli duże zegarki. Amazfit GTR 3 nie jest tu wyłącznie z powodu średnicy. Swoje miejsce zdobył głównie dzięki niesamowitemu wyposażeniu i obrzydliwie nieproporcjonalnej cenie (w dobrym tego słowa znaczeniu).

599 zł Sprzedaż zakończona

Jeśli nie jesteś oczarowany wyglądem, z pewnością zachwyci Cię wyświetlacz, który ma mniej więcej taką samą liczbę pikseli, jak deficyt czeskiego budżetu. Czyli dużo:)

Użytkowanie jest wygodnie obsługiwane przez obrotową koronę, co jest całkowicie nowe w świecie Amazfit.

My polecamy wersję PRO, która dodatkowo posiada opcję rozmów, odtwarzacz muzyki, a także o 4 dni dłuższą żywotność baterii (w porównaniu do standardowych sześciu dni).

Zalety i wady tego modelu to:

żywotność baterii
piękny wyświetlacz AMOLED
rozmowy telefoniczne i odtwarzacz muzyki (wersja PRO)

może nie pasować do kobiecego nadgarstka

Garmin Lily – Sama kobiecość

„Zróbmy smartwatch, który można nosić prawie jak biżuterię” – powiedział Garmin tuż przed powstaniem Garmin Lily. I oto jest.

Czy jest w ogóle potrzeba coś o tym smartwatchu pisać? Powiemy wprost – nie zarejestruje Ci trasy, nie zapłacisz nim. No i co? Poza tym spełnia wszystkie podstawowe parametry smartwatcha i oferuje coś ekstra. Świeży i prawdopodobnie najbardziej kobiecy design w świecie smartwatchów.

Oczywiście ten zegarek będzie wyświetlał wszystkie powiadomienia, monitorował dzienne (i nocne) czynności... Czyli po prostu wszystko, co porządny smartwatch powinien posiadać!

Dokładnie w tarczy znajdziemy ciekawą strukturę, która różni się dla każdego wariantu kolorystycznego. Ale modny akcent powstaje głównie dzięki nietypowemu przymocowaniu paska do zegarka.

Zalety i wady tego modelu to:

bardzo oryginalny design
struktura tarczy

niektórym może przeszkadzać brak GPS

Huawei Watch Fit 2 – Maleńki, kwadratowy i tani

I mamy tutaj najtańszy i najmniejszy kwadrat z naszego zestawienia – Huawei Watch Fit 2. Jeśli chcesz subtelnego, ale nadal atrakcyjnego i inteligentnego zegarka, oto on.

Jego cena nie przekracza ceny lepszej pary butów, a jednocześnie oferuje doskonałe wyposażenie w postaci czujnika tętna, pulsoksymetru i GPS.

Pomimo swoich rozmiarów (średnica 30 milimetrów) Huawei udało się uzyskać 10-dniową żywotność baterii. Ten model jest w rzeczywistości bardzo kontrastowy. Oferuje wiele ciekawych funkcji, za naprawdę mało złotych.

Zalety i wady tego modelu to:

cena
bogaty kolorowy wyświetlacz
żywotność baterii
nawigacja po krzywej
możliwość wykonywania połączeń

biorąc pod uwagę cenę - brak

Garmin Vívomove 3 – Droga naprzód z subtelnym muśnięciem przeszłości

A tutaj mamy coś dla fanów klasyki – Garmin Vívomove 3. Jako jeden z nielicznych smartwatchów, model ten posiada klasyczne wskazówki i genialnie ukryty pod nimi ekran dotykowy. Dlatego na pierwszy rzut oka, ktoś może nawet nie rozpoznać, że masz na ręce smartwatcha.

Zaraz po Garmin Lily, oto jeden z najbardziej kobiecych smartwatchów damskich. Zawiera czujnik tętna, pulsoksymetr i oczywiście wyświetla również powiadomienia z Twojego telefonu.

Zalety i wady tego modelu to:

klasyczny design
wersje z płatnością zbliżeniową i bez
wiele kombinacji kolorystycznych

obsługa ekranu dotykowego

Nadal nie wiesz? Prosimy napisz nam w komentarzach czego wymagasz od zegarka, a my Ci doradzimy. A może masz dla nas inteligentną wskazówkę dotyczącą smartwatcha, której zdecydowanie nie powinniśmy pomijać w naszym zestawieniu? Również napisz nam o tym komentarzach.

Zegarki wspomniane w artykule

Rabat 7% do 23.6.
1 143 zł w magazynie
994 zł w magazynie